Tajemství
datového podsvětí

KPMG Data Festival 2023

6. 10. 2023 od 9:00 do 18:00 hodin

Rajská budova Vysoké školy ekonomické

Vstup zdarma

BOŘÍME MÝTY

KOLEM DAT

Nahlédněte do světa datové analytiky a podívejte se, jak dnes (ne)fungují data ve firmách. KPMG Data Festival boří mýty kolem dat a složitosti práce s nimi. Není to tak složité, jak se zdá!

CO JE
KPMG DATA FESTIVAL?

KPMG Data Festival je unikátní akce pro všechny zájemce o problematiku dat a všeho, co s nimi souvisí. Nabízí celodenní program s řadou témat o využití dat, AI, BI, Data Science či Machine Learningu.

Studenti mohou zjistit, jak se problematika dat dá studovat, lidé, kteří už s daty pracují, uvidí, kam se dále posouvat a všichni se mohou přesvědčit, že pracovat s daty je přínosné a hlavně zábavné!

Napsali
o nás

Náš
realizační
tým

Kamila Rychtaříková

Kamila Rychtaříková

Festival director

Kamča je naše festivalová velitelka, která má celý KPMG Data Festival pod palcem. Od sjednávání partnerů přes zařizování těch správných učeben pro přednášky až po organizaci na místě – zařídí úplně všechno a celá akce je její srdeční záležitost.

Roman Milták

Roman Milták

Event coordinator

Když nehraje stolní fotbálek, maká na přípravách na Festival – to je Roman. Nejvíce organizovaný člen našeho týmu, který zajišťuje veškerou administrativu, shánění partnerů a také to, aby byli všichni spokojení.

Natálie Mordavská

Natálie Mordavská

Marketing and First Impression Manager

Naty se stará o to, aby se Festival dostal nejen do médií, ale obecně mezi všechny datově nadšené lidi. V den Festivalu běhá od rána do večera s mobilem v ruce a chytá všechny, nejraději však ty vtipné, momenty, které potom lítají po sociálních sítích.

O čem to
kdy
bylo

Máme za sebou 5 úspěšných ročníků. A jak vypadaly? Na to se podívejte sami a nalaďte se i na ten letošní.

Aftermovie z KPMG Data Festivalu 2022

Aftermovie z KPMG Data Festivalu 2021

Sledujte nás

Webové stránky od COMPLETEstudio.cz